Pipe Control Łukasz Lis - oferta

Mycie asfaltu, czyszczenie nawierzchni asfaltowych

Mycie nawierzchni asfaltowych to usługa, która ma na celu usunięcie zanieczyszczeń z asfaltu pod wysokim ciśnieniem. Wysokociśnieniowa metoda usuwania zaległego błota i kruszyw z asfaltu i nawierzchni drogowych to skuteczne rozwiązanie z zakresu mycia powierzchni. Decydując się na skorzystanie z naszych usług mycia asfaltu, możesz wykorzystać nasze specjalne myjki, które skutecznie i błyskawicznie czyszczą powierzchnię. Jesteśmy specjalistami w utrzymywaniu czystości powierzchni – sprawdź wszystkie informacje na temat wysokociśnieniowego mycia asfaltu z Pipe Control!

Skutecznie mycie nawierzchni asfaltowych

Dokładne sprzątanie nawierzchni asfaltowych, chodników i krawężników ma znaczenie szczególnie przed położeniem kolejnej warstwy asfaltu. Codzienna eksploatacja powierzchni może być przyczyną gromadzenia się zabrudzeń, które nie tylko mogą mieć negatywny wpływ na prace związane z kładzeniem kolejnych warstw asfaltu, ale też zagrożenia dla użytkowników dróg.

Chcesz zadbać o jakość i wysoki stan utrzymania powierzchni? Skorzystaj z oferty na czyszczenie nawierzchni asfaltowych.

mycie asfaltu
mycie cisnieniowe

Ciśnieniowe mycie dróg, ulic i placów

Szukasz specjalistów od usuwania zabrudzeń z dróg i ulic? W Pipe Control specjalizujemy się w przygotowaniu warstwy wiążącej asfaltu przed położeniem warstwy ścieralnej.

Mycie wysokociśnieniowe pozwala na skuteczne usunięcie zabrudzeń, które mogłyby wpłynąć negatywnie na dalszy etap prac i obniżyć ich jakość.

Mycie asfaltu, w dużym uproszczeniu, polega na spłukiwaniu pod wysokim ciśnieniem nawierzchni asfaltowych z zanieczyszczeń i różnego rodzaju zabrudzeń: zalegającego na ulicy błota, kruszyw i innych podobnych.

Oczyszczanie nawierzchni drogowej

Świadczymy usługi mycia dróg, ulic, placów oraz parkingów z wykorzystaniem wysokiego ciśnienia wody. Skorzystaj z usługi mycia jezdni wodą pod wysokim ciśnieniem.

Sprzęt, którym operujemy, dysponuje bardzo wysokim ciśnieniem oraz zbiornikiem wodnym o dużej pojemności, dzięki czemu mycie asfaltu jest szybkie i bardzo skuteczne. Podczas czyszczenia nawierzchni asfaltowych, stale kontrolujemy ciśnienie wody, kąt jej padania na powierzchnię oraz pozycję czyszczenia. Nasze usługi wykonywane się ogromną starannością i precyzją.

Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 24 godziny na dobę — mycie wysokociśnieniowe realizujemy szybko, dokładnie i profesjonalnie. Mycie asfaltu polecamy, kiedy doszło do jego zanieczyszczenia uporczywymi, trudnymi do usunięcia substancjami lub po pracach, takich jak np. próby szczelności kanalizacji.